Targi Franczyza Expo 2019

2 March 2019, PGE Narodowy, Warszawa

1. Pobierz Meeting Application ze sklepu i otwórz ją
2. Wpisz w aplikacji nazwę eventu lub zeskanuj poniższy kod QR wbudowanym w niej skanerem


Targi Franczyza Expo 2019

O WYDARZENIU

Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz zostać swoim szefem? Widzisz się w roli prężnie działającego przedsiębiorcy? Jest wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć. Poznaj Targi Franczyza Expo i znajdź swój idealny pomysł na biznes. Tylko tu:

Porównasz oferty kilkudziesięciu wystawców. Na wydarzeniu będą inwestorzy z Polski i z zagranicy oraz kilkadziesiąt gotowych pomysłów na biznes. Wśród wystawców spotkasz m.in Niezłe Bydło, PZU, Naturhouse, Carrefour, PKO Bank Polski, Żabka, Yasumi, RE/Max czy Carte D’Or Cafe.

Weźmiesz udział w fascynującej Akademii Franczyzy - gdzie liderzy opowiedzą o m.in. franczyzie przyszłości, rozwoju firmy poprzez franczyzę, trendach żywieniowych, źródłach siły i słabości w negocjacjach, e- franczyzie oraz o tym jak zdobyć, zatrudnić i zatrzymać właściwych pracowników w firmie.

Poznasz Business Speed Dating, 15 minutowe biznesowe randki między franczyzodawcą a franczyzobiorcą. Innowacyjna forma spotkań poprzez aplikacje mobilną pozwala na szybką i konkretną rozmowę z franczyzodawcą.

Nawiążesz cenne relacje i poznasz tajniki networkingu pod okiem Grzegorza Turniaka. A na koniec razem z Jury wyłonisz zwycięzców przyznasz tytuł Rekomendowanej Franczyzy.

Targi Franczyza Expo – dołącz do liderów franczyzy! Już w sobotę 2-ego marca. Do zobaczenia na PGE Narodowym. Więcej informacji o programie i biletach znajdziesz na www.franczyzaexpo.pl

Agenda